Net-mag.cz - Webmagazín o počítačích a společnosti

  Webmagazín o počítačích a společnosti
Vyhledávání:

Net-mag e-mailem:
Doporučujeme:
Navštivte nejoblíbenější český Jabber server. Připojte se zároveň na Jabber, ICQ, MSN, Yahoo, AIM a IRC a potkejte na nich své přátele bez rušivého vlivu reklam. Jabbim běží i z mobilu. Můžete odeslat SMS zdarma, využít předpovědi počasí, slovníků či TV programu. Toto a mnohem více najdete na www.jabbim.cz.
Reklama:

Hledáme strategického partnera

Webmagazín Net-mag.cz hledá strategického partnera, který bude ochotný poskytnout projektu personální zajištění a převzít jeho marketingové a obchodní vedení.

Zájemci, ozvěte se, prosím, vedoucímu projektu Liboru Kynclovi.


Libor Kyncl

Mail: libor.kyncl<at>gmail.com
Funkce: vedoucí projektu
Website: http://www.kyncl.net
Současný status: aktivní
Celkem: 119 článků.

Starobrno Olšany Open 2005

autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Hudbadiskuse: 17x • vydání: 28.07.2005
29. a 30. července proběhne v Olšanech na farmě Bolka Polívky už 12. ročník hudební akce spojené s letním kinem. Uvidíte tam Olympic, Čankišou, Vladimíra Mišíka, ROHlick, ale i film Tomáše Vorla Skřítek.

LSS 2005: Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete - preview

autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Zajímavostidiskuse: 41x • vydání: 21.07.2005
Naše série o Letních shakespearovských slavnostech pokračuje. Podíváme se v ní na další Shakespearovu komedii, tentokrát na Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, který můžete v Praze, v Brně i v Bratislavě shlédnout toto léto.

Letní shakespearovské slavnosti 2005

autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Zajímavostidiskuse: 32x • vydání: 18.07.2005
Stejně jako každý rok, i letos v Praze na Nejvyšším purkrabství Pražského hradu, v Brně na Špilberku a v Bratislavě probíhají divadelní představení Shakespearových děl. Můžeme vidět Shakespearovy šašky, Kupce benátského, Večer tříkrálový, Hamleta a Romea a Julii.

Alternativní prohlížeče VII - Mozilla 1.7.8, Firefox 1.0.4, Thunderbird 1.0.2

Logo browseru Firefox
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Softwarediskuse: 16x • vydání: 21.06.2005
Dnes si zrekapitulujeme nové verze Open Source aplikací pro web a internet, jmenovitě balík aplikací Mozilla 1.7.8, webový prohlížeč Firefox 1.0.4 a mailový klient Thunderbird 1.0.2. Co vám tyto 3 nové verze osvědčených programů přináší?

LSS 2005: Shakespearovi šašci - preview

autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Zajímavostidiskuse: 39x • vydání: 26.07.2005
Série o Letních shakespearovských slavnostech na Net-mag.cz pokračuje, tentokrát se podíváme na komponovaný večer Shakespearových sonetů a básní s tematikou šašků, bláznů a klaunů. Sestavil jej ze Shakespearovy tvorby profesor Martin Hilský.

LSS 2005: Kupec benátský - preview

autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Zajímavostidiskuse: 34x • vydání: 21.07.2005
V rámci Letních shakespearovských slavností, o kterých jsme na Net-magu už psali, můžou diváci shlédnout Shakespearovu proslulou komedii Kupec benátský.

Zákon přitažlivosti (Laws of Attraction)

autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Filmydiskuse: 15x • vydání: 22.06.2005
Pár týdnů už můžeme v českých kinech vidět nový film s Piercem Brosnanem, bývalým Jamesem Bondem, a Julianne Moore o dvou právnících, mezi kterými to notně jiskří a zažívají spolu zajímavá partnerská dobrodružství, aneb jak se vzít a pak teprve se zamilovat.

Filmové novinky 66: Sahara, Stopařův průvodce po Galaxii, Manchurianský kandidát

autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Filmydiskuse: 9x • vydání: 20.06.2005
V minulých týdnech jsme bohužel vypadli s aktuálními filmovými novinkami, to nyní napravíme a od tohoto týdne můžete čekat jedno číslo týdně: do našich kin přišel akční film o pouštním dobrodružství Sahara, filmová podoba slavných knih Douglase Adamse Stopařův průvodce po Galaxii (Hitchhiker´s Guide to the Galaxy) - v ní bude Země stát v cestě intergalaktické dálnici. Nakonec se na DVD do obchodů dostal Manchurianský kandidát s Denzelem Washingtonem v hlavní roli.

(nejnovější) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 (nejstarší)

Rozcestník webmagazínu Net-mag.cz - novinky

Společnost - novinky
Počítače - novinky
Letem světem
Láska a kamarádství - tak blízké a zároveň vzdálené Don Juan DeMarco Z historie světa Warcraft - Temný portál a pád Stormwindu Warhammer 40 000: Křížová palba SWAT 3: Close Quarters Battle The History Channel: The Great Battles of Rome Europa Universalis 2 Far Cry Deriváty na klimatické proměnné Život bez internetu Jak zapůsobit na ženu při prvním kontaktu Alžběta II. nakoupila iPod
Společnost - série článků
Počítače - série článků
Vtipy
Filmové novinky Rekordy Filmové recenze Na skok v ... - hrady a zámky Webové prohlížeče (browsery) Co je to Linux? Herní recenze Tvorba webů - (X)HTML, CSS a Javascript PorotceKoupě autaPotleskJak ukládat děti
Nejčtenější články
Nejdiskutovanější články
TOP 50 Nej
nejčtenějších článků nejčtenějších letem světem nejdiskutovanějších článků nejdiskutovanějších letem světem nejhledanějších řetězců
Speciály
Festival dokumentárních filmů Jihlava 2004 Invex 2004 - veletrh ICT
Internetovy obchod Cybex.cz
Counter.cz
© 2002 - 2014 Net-mag.cz Team, Můjdesign.cz, Libor Kyncl