Net-mag.cz - Webmagazín o počítačích a společnosti

  Webmagazín o počítačích a společnosti
Vyhledávání:

Net-mag e-mailem:
Doporučujeme:
Navštivte nejoblíbenější český Jabber server. Připojte se zároveň na Jabber, ICQ, MSN, Yahoo, AIM a IRC a potkejte na nich své přátele bez rušivého vlivu reklam. Jabbim běží i z mobilu. Můžete odeslat SMS zdarma, využít předpovědi počasí, slovníků či TV programu. Toto a mnohem více najdete na www.jabbim.cz.
Reklama:

Hledáme strategického partnera

Webmagazín Net-mag.cz hledá strategického partnera, který bude ochotný poskytnout projektu personální zajištění a převzít jeho marketingové a obchodní vedení.

Zájemci, ozvěte se, prosím, vedoucímu projektu Liboru Kynclovi.


Libor Kyncl

Mail: libor.kyncl<at>gmail.com
Funkce: vedoucí projektu
Website: http://www.kyncl.net
Současný status: aktivní
Celkem: 119 článků.

RollerCoaster Tycoon 2 - preview

RollerCoaster Tycoon 2
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Hrydiskuse: 65x • vydání: 21.09.2002
Už v říjnu tohoto roku má být vydán druhý díl úspěšné strategické hry RollerCoaster Tycoon. Přinášíme vám z ní pár screenshotů a informace o její připravované podobě, v jaké ji budete moct vyzkoušet již brzo! Dozvíte se také, co se v druhém dílu změní oproti dílu prvnímu.

Lamborghini - preview (konzole)

Lamborghini
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Hrydiskuse: 55x • vydání: 16.08.2002
Britská firma Rage vytváří ve spolupráci s italskou automobilkou Lamborghini novou stejnojmennou hru hned pro tři různé platformy. Více se dozvíte v článku, ke kterému jsme také přidali několik desítek screenshotů.

Muži v černém opět zachraňují svět

Men in Black II
autor: Libor Kyncl • rubrika: Společnost > Filmydiskuse: 3x • vydání: 10.08.2002
Asi většina z vás slyšela o novém filmu ze série Muži v Černém, tentokrát v pořadí již druhém. Měl jsem příležitost tento boj mužů v černých oblecích proti záškodnici z vesmíru shlédnout v kině a přináším vám jeho recenzi.

Počítadlo daně v Javascriptu

Počítadlo daně v Javascriptu
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Internetdiskuse: 28x • vydání: 21.07.2002
Dnes vám přineseme způsob, jak jednoduše vypočítat daň z ceny pomocí Javascriptu. Skript funguje všemi směry a výše daně je nastavitelná tak, abyste mohli počítat kterýkoli druh daně. Pokud budete mít zájem, přineseme vám další články navazující na tento.

Nové Opery (vydána 6.05, verze 7 se vyvíjí)

Logo Opery
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Softwarediskuse: 11x • vydání: 09.09.2002
Společnost Opera Software uvolnila v polovině srpna novou verzi svého volně šiřitelného browseru Opera, který se snaží být důstojným konkurentem Internet Exploreru. Jak moc se mu to daří u současné verze a co můžeme čekat u připravované verze se dozvíte v článku.

Nová verze phpMyAdmina

phpMyAdmin
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Internetdiskuse: 36x • vydání: 14.08.2002
11. srpna byl vydán nový phpMyAdmin, verze 2.3.0. Nová verze této webové aplikace určené ke správě databáze si zaslouží vaši pozornost, a proto se o ní více dozvíte v článku.

Opera 6.04 pro Windows

Logo Opery
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Internetdiskuse: 33x • vydání: 06.08.2002
V červenci byla vydána nová verze volně šiřitelného prohlížeče Opera pro Windows. Jaké funkce vám přinese a jaká je v porovonání s ostatními prohlížeči? To se dozvíte v článku.

Co je to Linux? Díl 3.

Linuxový tučňák:-)
autor: Libor Kyncl • rubrika: Počítače > Software > Linuxdiskuse: 17x • vydání: 06.07.2002
Dnes vám přinášíme další, v pořadí již třetí díl této série. Rozebereme si v něm zacházení s příkazovou řádkou, systém uživatelů a zmíníme některé základní přikazy, které budete při manipulaci s Linuxem potřebovat.

(nejnovější) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 (nejstarší)

Rozcestník webmagazínu Net-mag.cz - novinky

Společnost - novinky
Počítače - novinky
Letem světem
Láska a kamarádství - tak blízké a zároveň vzdálené Don Juan DeMarco Z historie světa Warcraft - Temný portál a pád Stormwindu Warhammer 40 000: Křížová palba SWAT 3: Close Quarters Battle The History Channel: The Great Battles of Rome Europa Universalis 2 Far Cry Deriváty na klimatické proměnné Život bez internetu Jak zapůsobit na ženu při prvním kontaktu Alžběta II. nakoupila iPod
Společnost - série článků
Počítače - série článků
Vtipy
Filmové novinky Rekordy Filmové recenze Na skok v ... - hrady a zámky Webové prohlížeče (browsery) Co je to Linux? Herní recenze Tvorba webů - (X)HTML, CSS a Javascript PorotceKoupě autaPotleskJak ukládat děti
Nejčtenější články
Nejdiskutovanější články
TOP 50 Nej
nejčtenějších článků nejčtenějších letem světem nejdiskutovanějších článků nejdiskutovanějších letem světem nejhledanějších řetězců
Speciály
Festival dokumentárních filmů Jihlava 2004 Invex 2004 - veletrh ICT
Internetovy obchod Cybex.cz
Counter.cz
© 2002 - 2014 Net-mag.cz Team, Můjdesign.cz, Libor Kyncl